معرفی و دانلود بهترین صفحه کلیدهای اندروید

به این نوشته امتیاز دهید

ارتباطات مدرن محدود به جلسات شخصی نیست. به لطف اینترنت ، ما می توانیم با استفاده از ارتباط صوتی یا تصویری برای مدت طولانی ارتباط برقرار کنیم. و هستند کسانی که می خواهند تایپ کنند.

پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی این نوع تماس (تایپ) را اصلی ترین تماس می دانند. صفحه کلید صحیح به شما امکان می دهد سریعتر تایپ کنید ، این امر هنگام برقراری ارتباط در شبکه های اجتماعی مهم است. سرعت تایپ برای کسانی که تمام اوقات فراغت خود را در اینترنت می گذرانند و همچنین برای دانشجویانی که مشغول نوشتن مقالات دانشجویی هستند به همان اندازه مهم است.

سآفتچری محبوب ترین صفحه کلیدهای موجود برای دستگاه های Android را انتخاب کرده است و جوانب مثبت و منفی آنها را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. به طوری که پس از مطالعه این مقاله می توانید به راحتی بهترین صفحه کلید را برای خود انتخاب کنید. کدام صفحه کلید بهترین است – این به شما بستگی دارد!

صفحه کلید Fleksy :

Fleksy رسماً سریعترین صفحه کلید در جهان است. در اینجا هیچ چیز اضافی وجود ندارد و با طراحی مینیمالیستی با حروف بزرگ استقبال می شود. علاوه بر سرعت ، صفحه کلید دارای بیشترین طیف سفارشی سازی است: اندازه حروف ، طرح ، رنگ صفحه کلید ، موضوعات – شما می توانید کاملاً همه موارد را شخصی سازی کنید. علاوه بر این ، Fleksy می تواند نامرئی باشد! اما برای این ترفند ، شما باید تایپ کورکورانه را تمرین کنید.

ویژگی دیگر برنامه های افزودنی است. شما می توانید عملکردهای اضافی مختلفی به صفحه کلید اضافه کنید: از امکان انتخاب و ارسال gif و شکلک به یک صفحه دیگر با توابع ویرایش متن (برش ، کپی ، چسباندن).

نکات مثبت Fleksy :

 1. سریعترین صفحه کلید در جهان.
 2. طیف گسترده ای از امکانات و سفارشی سازی.
 3. طراحی مینیمالیستی
 4. یکی از بهترین ها در بازسازی خود
 5. رایگان است.
 6. همگام سازی در فضای ابری اختصاصی.

نکات منفی Fleksy :

 1. پشتیبانی از Swype وجود ندارد.
 2. به آن عادت می کنید.

صفحه کلید Swype :

اولین صفحه کلید جهان با روش ورودی کشویی. نیازی نیست انگشت خود را از روی صفحه بردارید: فقط آن را روی حروف حرکت دهید ، و آنها به کلمات تبدیل می شوند و سپس به جملات کامل تبدیل می شوند. این روش به شما کمک می کند تا سریعتر تایپ کنید.

ویژگی اصلی برنامه Swype. همه چیز خیلی سریع اماده شده و کار می کند. فرهنگ لغت در فضای ابری همگام سازی می شود. تمام کلماتی که قبلاً ذخیره شده اند توسط خودشان برگردانده می شوند. سفارشی سازی مشکلی ندارد: تقریباً همه چیز را می توانید برای خود تنظیم کنید: اندازه آیکون ها را تغییر دهید ، کلیدهای غیرضروری را حذف کنید و یک تم مناسب را انتخاب کنید. امکان ورود همزمان دو زبان یک ویژگی ضروری است. امتیاز بزرگ دیگر ورودی صدا است. Swype به لطف موتور اختصاصی خود – Dragon Dictation از سطح تشخیص گفتاری بالاتری نسبت به رقبا برخوردار است.

نکات مثبت Swype :

 1. تشخیص بهتر گفتار.
 2. اجرای بهتر به روش Swype. (دست نویسی)
 3. همگام سازی با فضای ابری.
 4. طیف وسیعی از سفارشی سازی.

نکات منفی Swype :

 1. نسخه کامل را باید خریداری کنید.
 2. بهش سخت عادت می کنید.
 3. روش ورودی اش کمی سنتی است.

صفحه کلید Swiftkey :

Swiftkey یکی از صفحه کلیدهای بارگیری شده در Google Play است. همانند صفحه کلید هوشمند ، Swiftkey می تواند کلمات را پیش بینی کند و این کار را به خوبی انجام می دهد. صفحه کلید بسیار انعطاف پذیر است و به خوبی با هر کاربر دمدمی مزاجی سازگار است ، بنابراین بسیاری از افراد آن را دوست دارند. در اینجا تنظیمات زیادی نیز وجود دارد: شما می توانید پانل نویسه ، اندازه کلیدها و زمان فشار طولانی را تغییر دهید.

نکات مثبت Swiftkey :

 1. رایگان است.
 2. هر دو روش تایپ و دستنویس به خوبی کار می کند.
 3. پیش بینی عالی کلمات.
 4. همگام سازی با ابری

نکات منفی Swiftkey :

 1. اکثر تم هایش رایگان نیستند.
 2. اکثر امکانات در مارک خود برنامه است.

صفحه کلید Google Keyboard :

صفحه کلید Google احتمالاً ساده ترین است. تم های سفارشی یا برنامه های افزودنی وجود ندارد ، اما شکلک ها وجود دارد. خوبه. پس چرا این صفحه کلید اینقدر محبوب است؟ از آنجا که همه چیز ، هم روش ورودی سنتی و هم Swype ، کاملاً کارآمد است. ساده ، آسان ، عملی. در اینجا هیچ چیز اضافی وجود ندارد. صفحه کلید گوگل گزینه ای برای کسانی است که به تازگی از iOS به Android تغییر حالت داده اند. همه چیز ساده و آسان است ، و مهمتر از همه – کار می کند.

نکات مثبت Google Keyboard :

 1. ساپورت گوگل را دارد.
 2. به ان عادت نمی کنید.
 3. رایگان است.

نکات منفی Google Keyboard :

 1. گزینه های سفارشی سازی وجود ندارد.
 2. عملکرد بسیار پایین تر از رقابت است.

صفحه کلید Smart Keyboard :

صفحه کلید دیگری که در نگاه اول هیچ حاشیه خاصی ندارد. با این حال ، انتخاب مضامین و بسیاری از تنظیمات را دارد. همه می توانند راحت ترین نوع دکمه ها و اندازه را انتخاب کنند. کیبورد کاملاً با فرهنگ لغت کار می کند و با فضای ابری و سایر شبکه های اجتماعی همگام سازی می شود. پیش بینی متن در این صفحه کلید نیز کاملاً کارآمد است. هرچه بیشتر از Smart Keyboard استفاده کنید ، هوشمندتر می شود. سرعت چاپ شما سریعتر می شود. لازم نیست که به آن عادت کنید. شاید این گزینه ایده آل برای کسانی باشد که راه حل Google را دوست ندارند اما چیزی ساده و راحت می خواهند.

نکات مثبت Smart Keyboard :

 1. طراحی مینیمالیستی.
 2. پیش بینی متن خوب است.
 3. بهش عادت نمی کنی.

نکات منفی Smart Keyboard :

 1. نسخه اصلی رایگان نیست.
 2. بهترین گزینه های سفارشی سازی نیست.

صفحه کلید Kika Keyboard :

Kika Keyboard یک صفحه کلید تلفن هوشمند با ابزارهای داخلی است که به شما امکان می دهد سریعتر تایپ کنید. می تواند گزینه های تصحیح را پیش بینی کند و عملکرد تصحیح اشتباه تایپی را دارد. شامل مجموعه ای از برچسب های رنگارنگ و Emoji برای فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و غیره است.

نکات مثبت Kika Keyboard :

 1. پشتیبانی از 60 زبان مختلف.
 2. انتخاب سبک ها و رنگ های صفحه کلید.
 3. یکپارچه کلمات.
 4. روند تایپ سریع.
 5. مسدود کردن کلمات نامناسب.

نکات منفی Kika Keyboard :

 1. مشاهده نشد.
به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *