بهترین برنامه ی ریکاوری عکس برای اندروید

1.9/5 - (8 امتیاز)

شما فقط با استفاده از تلفن هوشمند خود روی برخی از بهترین عکسهای مهم خود کلیک کرده اید. وای نه! شما تصادفاً آنها را حذف کردید (به هر دلیلی). خوب ، خوشبختانه اکثر دستگاه های اندرویدی اکنون دارای یک سطل آشغال بازیابی برای عکس ها و فیلم ها هستند. هیچ چیزی که حذف می کنید بلافاصله از حافظه تلفن شما خارج نمی شود. معمولاً می توانید عکسها یا فیلمهای حذف شده خود را در بخش “اخیراً حذف شده” در گالری یا مدیر پرونده خود پیدا کنید.

با این حال ، بیشتر این سطل های بازیافت، در بهترین حالت فقط عکس ها و فیلم های شما را برای چند روز نگه می دارند ، پس از آن تلفن شما آنها را برای همیشه حذف می کند. در چنین حالت شدید که ممکن است گرانبهاترین خاطرات خود را به صورت رسانه حذف شده از دست داده باشید ، هنوز امید برای بازگرداندن همه چیز وجود دارد. برنامه های مختلفی برای بازیابی عکس در فروشگاه Google Play موجود است که ادعا می کنند عکس ها و فیلم های حذف شده را بازگرداند.

مشکل اکثر این برنامه ها این واقعیت است که آنها مطابق هدف کار نمی کنند. در مورد نرم افزار بازیابی رایانه نیز همین مورد وجود دارد ، موارد محدودی وجود دارد که کار را انجام می دهند در حالی که اکثر آنها فقط بدافزارهایی هستند که منتظر تزریق رایانه شما هستند. Play Store به خاطر چنین برنامه هایی مشهور است که ادعا می کنند یک کار انجام می دهند اما در نهایت کار کاملاً متفاوتی انجام می دهند. بنابراین ، در راهنمای امروز ، ما این را پیدا کردیم که بهترین برنامه بازیابی عکس را برای دستگاه های Android که می توانید در سال 2021 استفاده کنید ، پیدا کنیم!


بهترین برنامه بازیابی عکس برای دستگاه های Android

1 : Dumpster

یک برنامه فوق العاده کم حجم که وظیفه بازیابی عکس ها و فیلم های اخیراً حذف شده شما را به خوبی انجام می دهد. با بیش از 10 میلیون بارگیری و انبوهی از رتبه بندی های 5 ستاره ، به نظر می رسد این برنامه تنها موردی است که در شرایط وخیم به آن نیاز دارید. با استفاده از Dumpster ، نه تنها می توانید عکس ها و فیلم های حذف شده را برگردانید بلکه این قابلیت را افزایش می دهید تا صوتی ، متنی ، سندی و بسیاری از پرونده های حذف شده را در دست بگیرید.

Dumpster همچنین یک راه حل پشتیبان گیری ابری ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که شما واقعاً هیچ یک از داده های مهم خود را از دست نمی دهید. یکی از بهترین ویژگی هایی که Dumpster دارد ، امکان پیش نمایش فایل های پاک شده قبل از بازیابی آنها است و در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود. همچنین می توانید Dumpster را به روشی تنظیم کنید که به طور دوره ای به طور خودکار از همه موارد مهم تلفن شما پشتیبان تهیه کند. با دنبال کردن پیوند زیر می توانید آخرین نسخه Dumpster را بارگیری کنید:

لینک دانلود : جهت دانلود


2 : DiskDigger Photo Recovery

برنامه دیگری که در طول سال ها به دلیل بازیابی عکس ها و فیلم های پاک شده شهرت زیادی پیدا کرده است ، DiskDigger است. اگر یک دستگاه اندروید روت شده داشته باشید ، می توانید تمام قدرت آن را باز کنید زیرا در این صورت ، هر بیتی از حافظه تلفن شما را جستجو می کند تا ردی از آنچه حذف شده است را پیدا کند. با این حال ، حتی اگر تلفن شما روت نشده باشد ، این برنامه در اسکن کردن تمام تصاویر کوچک و پوشه های فرعی ذخیره شده برای بازیابی عکس های پاک شده بسیار عالی عمل می کند.

پس از بازیابی موفقیت آمیز هر عکس یا فیلم با استفاده از DiskDigger ، می توانید تمام داده های پاک شده ی قابل ریکاوری را کلا پاک نمایید. اگر می خواهید واقعاً چیزهای موجود در تلفن خود را حذف کنید ، این برنامه بسیار مفید است. همچنین می توانید تصاویر یا فیلم های بازیابی شده را مستقیماً در Google Drive یا Dropbox خود بارگذاری کنید. با بیش از 100 میلیون بارگیری ، DiskDigger بهترین برنامه بازیابی عکس است که می توانید برای دستگاه های Android امتحان کنید. با دنبال کردن پیوند زیر می توانید آخرین نسخه DiskDigger را بارگیری کنید:

لینک دانلود : جهت دانلود


3 : Photo Recovery by Lite Master

در لیست بهترین برنامه های بازیابی عکس برای تلفن های Android بعدی قرار دارد و ما در Lite Master راه حل داریم. این برنامه بازیابی عکس دقیقاً همان کاری را که می گوید فقط با فشار یک دکمه انجام می دهد. این برنامه با یک حرکت کل تلفن شما را برای عکس های پاک شده اسکن می کند و بنابراین کمی زمان می برد ، به خصوص اگر تلفن شما تا مرز پر از تصاویر و فیلم ها باشد. متأسفانه ، با استفاده از این برنامه نمی توانید فیلم های حذف شده را بازیابی کنید

این برنامه برای ما بی عیب و نقص کار می کرد ، با این حال ، چیزی که آرزو داشتیم بهتر شود ، رابط کاربری و نحوه مرتب سازی تصاویر بود. حتی با استفاده از حالت های مرتب سازی مناسب ، خودم را در تصویری که می خواستم بازیابی کنم گم کردم. به طور کلی ، این برنامه همانطور که تبلیغ می شود کار می کند ، اگرچه تبلیغات بسیار بیشتری نسبت به سایر برنامه های این لیست دارد. با دنبال کردن پیوند زیر می توانید آخرین نسخه Photo Recovery توسط Lite Master را بارگیری کنید:

لینک دانلود : جهت دانلود


4 : DrFone Recovery

برنامه بعدی در لیست ما بازیابی DrFone است. شاید قبلاً در مورد این نرم افزار محبوب ، خصوصاً برای رایانه ، چیزی شنیده باشید. DrFone Recovery همچنین یک روش عالی برای بازیابی عکس ها و فیلم های حذف شده از دستگاه Android شما است. علاوه بر این ، این برنامه همچنین ویژگی های خود را برای بازیابی تقریباً هر فایلی که اخیراً از تلفن شما پاک شده گسترش می دهد. ما احساس می کنیم که رابط کاربری غنی DrFone Recovery و گزینه های کاربری آسان برای هر کسی بسیار مناسب است.

این برنامه تمام تلاش خود را می کند تا عکس ها و فیلم های پاک شده را با استفاده از حافظه پنهان تلفن شما بازیابی کند ،با این حال ، درصورتی که برنامه نتواند عکس ها یا فیلم های شما را بازیابی کند ، می توانید اسکن عمیق تری انجام دهید که به روت نیاز دارد. با اتصال تلفن به رایانه یا لپ تاپ و استفاده کامل از نرم افزار DrFone می توانید اسکن یکنواخت را انجام دهید. با دنبال کردن پیوند زیر می توانید آخرین نسخه DrFone Recover را بارگیری کنید:

لینک دانلود : جهت دانلود


در پایان

امیدواریم از بهترین برنامه بازیابی عکس برای استفاده در سال 2021 لذت ببرید! کدام یک از این لیست مورد علاقه شما است و چند مورد از این برنامه های بازیابی عکس را قبلاً شناخته اید یا از آنها استفاده کرده اید؟ برنامه های خوب دیگری را برای بازیابی عکس ها ، فیلم ها یا سایر پرونده های حذف شده می شناسید که به نظر شما افراد ممکن است جالب و مفید باشند؟ در قسمت نظرات زیر به ما اطلاع دهید ، خوشحال خواهیم شد که با شما دوستان صحبت کنیم!

1.9/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *