آموزش و دانلود برنامه ی R3 Tool FRP Bypass

4/5 - (6 امتیاز)

R3 Pro Bypass Frp Tool یک ابزار رایگان است که به شما کمک می کند FRP را از تلفن های هوشمند و رایانه لوحی Android خود به سرعت و به راحتی حذف کنید ، می توانید مشکل را برطرف کرده و حساب های Google را از تلفن های Android خود دور بزنید ، فقط R3 Pro Bypass Tool را بارگیری کنید ، ابزار را اجرا کنید ، درایور USB را نصب کنید ، سپس در نهایت با یک کلیک مرورگر اینترنت را در تلفن FRP خود باز کنید ، و اکنون می توانید به راحتی با هر APK FRP حساب Google را دور بزنید.

آموزش R3 Tool FRP Bypass

قسمت 1 :
زمانی که گوشی به کامپیوتر متصل است. شما می توانید انتخاب کنید که در صفحه قفل FRP چه برنامه ای باز شود. سه مورد قرار داده شده که به ترتیب یوتوب سپس مپ گوگل و قسمت قابل توجه حالت دستی وارد کردن ادرس اینترنتی که گاها کمک می کند برنامه های دیگر باز شوند.

به طور مثال : در مرورگر کروم کامپیوتر خود سایت گوگل مپ را باز کرده و مثلا ادرس محل کار خود را در نقشه پیدا کرده و انتخاب کنید. سپس لینک سایت که همراه با ادرس وارد شده توسط شما می باشد را کپی کرده و در قسمت custom برنامه ی R3 Tool FRP Bypass وارد نمایید و در نهایت گزینه 4 یا همان open link را بزنید.

قسمت 2 :
بایستی پورتی که نمایانگر اتصال گوشی به کامپیوتر است را انتخاب کنید. که اگر سامسونگ باشد با نام samsung modem قابل شناسایی می باشد.

قسمت 3 :
در این قسمت نصب درایور متناسب با برنامه قایل نصب می باشد. توجه داشته باشید که حداقل کامپیوتر مودم گوشی را شناسایی کند تا بتوان برای ترمیم درایور از این قسمت استفاده کرد.

قسمت 4 :
بعد از انجام صحیح مراحل بالا این این گزینه را برای شروع عملیات انتخاب می کنید.


لینک دانلود برنامه R3 Tool FRP Bypass


{ویدئو آموزش کار با برنامه برای شما عزیزان آماده گردیده است}

جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک نمایید

نظر شما راجب این برنامه چیه ؟

4/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *